• Sorularınız İçin 0 (236) 412 58 74
  • E-posta info@ozsarginlar.com
  • Teklif İste

    Teklif İste

Hakkımızda

Özsargınlar Makina Hakkında
Zeytincilik sektörü, ulusal tarım ekonomisinde önemli bir yere sahip. 1992 yılında kurulun Özsargınlar Makina, bu sektörde kullanılacak gelişmiş makineleriyle zeytincilik alanında ciddi bir hizmet veriyor. Zeytin eleme, çizme ve ilaçlama gibi işlemlerde kullanılan makinelerle toplanan zeytinler kısa sürede paketlenmeye ve satışa hazır hâle getirilebiliyor. Türkiye’nin en büyük zeytin üreticileri, Özsargınlar Makina’nın müşterileri arasında yer alıyor.
İşlevsel ve kolay kullanılabilen makinalar üreten Özsargınlar, zeytin endüstrisinde farklı bir yere sahip. İlk zeytin çizme makinasi Özsargınlar tarafından tasarlandı ve üretildi. Zeytin işleme sektöründe öncü bir yere sahip olan Özsargınlar, kurulduğu ilk günden bugüne birçok zeytin üreticisi için hizmet verdi. Özsargınlar tarafından üretilen makineler sayesinde, zeytin paketleme ve satma işlemleri daha kısa sürede yapılabiliyor.

Firmanın temel prensibi, zeytin üreticilerini geleneksel yöntemlerin zahmetinden kurtararak ürünlerini daha kolay ve sağlıklı bir biçimde satışa sunmalarına yardımcı olmak ve Türkiye’nin en önemli gelir kaynaklarından biri olan zeytincilik sektörünü geliştirebilmek. Manisa merkezli bir firma olan Özsargınlar, zeytin firmalarının en büyük tedarikçisi olarak hizmet veriyor.
Özsargınlar’ın bünyesinde alanında iyi eğitim almış, profesyonel ve deneyimli bir personel çalışıyor. Kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyeti kazanma odaklı bir çalışma anlayışına sahip olan Özsargınlar, makina tasarımlarının sürekli olarak geliştirerek zeytincilik sektörüne katkıda bulunmaya devam ediyor. Firmanın ürettiği makineler sayesinde zeytinleri kısa sürede eleyip ilaçlamak ve satışa sunulacak hâle getirmek mümkün.